Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koninie

Badanie ankietowe dla pielęgniarek z medycyny szkolnej na temat funkcjonowania szkół w czasie pandemii, z uwzględnieniem profilaktycznej opieki zdrowotnej nad uczniami

Szanowne Panie/Szanowni Państwo,
ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, w Pracowni Medycyny Szkolnej Zakładu Zdrowia Dzieci i Młodzieży IMiD, prowadzimy badanie na temat funkcjonowania szkół w czasie pandemii, z uwzględnieniem profilaktycznej opieki zdrowotnej nad uczniami. Jeden z obszarów tematycznych dotyczy środków i działań zastosowanych w środowisku szkolnym w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o badaniu Paniom Pielęgniarkom sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną w szkołach.

Serdecznie zachęcamy wszystkie Panie Pielęgniarki do wypełnienia poniższej ankiety i podania informacji odnoszących się do placówek, w których Panie pracują. Będziemy bardzo wdzięczne za podzielenie się informacjami oraz opiniami na ten temat, gdyż wszelkie uzyskane wiadomości, umożliwią charakterystykę zastosowanych strategii zapobiegawczych w szkole oraz pozwolą na zbadanie kluczowych problemów odnoszących się do profilaktycznej opieki zdrowotnej nad uczniami w szkołach w czasie pandemii.

Przesyłamy także link do ankiety:http://medycynaszkolna.imid.med.pl/ankieta/

W przypadku, gdy na jednym komputerze ankieta będzie wypełniana przez więcej niż jedną osobę, to proponujemy przed wypełnieniem ankiety otwierać stronę w trybie incognito w przeglądarce. Poniżej linki do instrukcji dla każdej z przeglądarek: chrome, firefox, opera:

https://support.google.com/chromebook/answer/95464?co=GENIE.Platform%3DDe​sktop&hl=pl

https://support.mozilla.org/pl/kb/Przegl%C4%85danie%20w%20trybie%20prywatnym

https://help.opera.com/pl/touch/tryb-prywatny/
z poważaniem
mgr Wisława Ostręga
starszy asystent, specjalista

Zakład Zdrowia Dzieci i Młodzieży

Instytut Matki i Dziecka

ul. Kasprzaka 17a, 01-211 Warszawa

tel: 223 277 410

mail: wislawa.ostrega@imid.med.pl