Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koninie

Bezpłatne webinarium : Dokumentacja medyczna, prawa pacjenta- standardy pracy podczas epidemii

WRAZ Z MARKĄ NAN® ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WEBINARIUM: DOKUMENTACJA MEDYCZNA, PRAWA PACJENTA – STANDARDY PRACY PODCZAS EPIDEMII

Prelegent: Wojciech Wojtal, prawnik specjalista w zakresie prawa medycznego, Dyrektor Wydziału Prawnego Wojskowego Instytutu Medycznego, wykładowca CKP WIM, Studiów Podyplomowych z Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań wykładowcy na czacie. Po zakończeniu prezentacji wykładowca odpowie na wybrane pytania.

Uwaga: ilość uczestników w każdym szkoleniu jest ograniczona.DO WYBORU 2 TERMINY SZKOLENIA:

30 czerwca (wtorek), godz. 12.00 07 lipca (wtorek) godz. 17.30

Partnerem szkolenia jest marka NAN®. https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/searchsolr/nan%20mleka

 

 

Opis webinarium: Omówienie praw pacjentów i ich przedstawicieli do rzetelnej informacji o laktacji i w określonych sytuacji do stosowania środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego Przedstawienie zasad opieki nad noworodkiem przez lekarza pediatrę oraz opieki nad matką i dzieckiem przez położną środowiskową. Istotną część szkolenia zajmie omówienie dokumentacji medycznej oraz aktualnych aktów prawnych.

 

Cel szkolenia: Aktualizacja wiedzy personelu medycznego w zakresie realizacji zasad i procedur związanych z udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej. Stan epidemii wpływa na zmiany organizacji udzielania świadczeń opieki zdrowotnej. Zapoznanie uczestników szkolenia z aktualną sytuacją prawną.

 

Zapisy elektroniczne. Prosimy o kontakt mailowy z przedstawicielem marki NAN® najpóźniej 1 dzień przed wybranym terminem szkolenia:

(malgorzata.namyslowska@pl.nestle.com)

 

Szkolenie internetowe w aplikacji Click-meeting. Kod dostępu wydawany jest indywidualnie dla uczestnika. Udział nie wymaga zakupu ani oprogramowania dodatkowego. Konieczny jest tylko dostęp do internetu.