Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koninie

Dlaczego w biznesie warto być konsekwentnym i ciągle udoskonalać”- wykład online

prowadzenie własnej firmy to praca dla wytrwałych i konsekwentnych, którzy wiedzą czego chcą i mają siłę, by to osiągnąć. O blaskach i cieniach, jakie są z tym związane, już po raz drugi w cyklu czwartkowych spotkań z uczelnią, opowie dr Magdalena Bartczak. Wykład jest zatytułowany „Dlaczego w biznesie warto być konsekwentnym i ciągle udoskonalać?”.

Podczas spotkania słuchacze dowiedzą się, że nie wszystko w biznesie udaje się za pierwszym razem, jednak konsekwencja połączona z nieustannym udoskonalaniem się może stanowić receptę na sukces i stały rozwój. Prelegentka, na przykładzie uruchomionej przez siebie kawiarni Czekoladowa Solidarność,zaprezentuje sposób pracy, narzędzia, metody i efekty nieustannego udoskonalania.

Dr Magdalena Bartczak jest nie tyko wykładowcą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie, ale także praktykiem — od ponad 20 lat zarządza dużymi markami, m.in. Morliny, Vitax, Grześki, Goplana, Familijne, Jeżyki.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, zapraszamy 20 maja, początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/JK6k9

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl.

Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o wykładzie wśród Państwa współpracowników i znajomych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy,

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/podmioty/get-file?id=11158&pid=14352

www.pwsz.konin.edu.pl

https://m.facebook.com/pwszkonin/
https://www.instagram.com/pwszwkoninie/