Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koninie

Konferencja „Opieka długoterminowa w Polsce – dzisiaj i jutro”

organizowana przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym”w dniach 26-27 listopada 2019 roku w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94), ma zapoczątkować publiczną debatę o przyszłości opieki długoterminowej w Polsce. Chcemy, aby obejmowała rekomendacje kierunków zmian w tym sektorze w oparciu o raport przygotowywany na zlecenie Koalicji przez zespół ekspertów pod kierunkiem prof. Piotra Błędowskiego ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

 Konferencja ma mieć charakter cykliczny, ponadpolityczny i długofalowy ze względu na specyfikę i złożoność zagadnienia. Zmiany w opiece długoterminowej będą trwały wiele lat i będą dostosowywały się do oczekiwań społeczeństwa z jednej strony, i możliwości państwa polskiego z drugiej.

 Udział w konferencji jest nieodpłatny. Warunkiem udziału jest dokonanie rejestracji na stronie: www.niesamodzielnym.pl (banner po prawej stronie). Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń. Przed dokonaniem rejestracji prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

zobacz program konferencji.

Kontakt z organizatorem logistycznym konferencji:

Karolina Ciepiela, tel. 22 279 49 02, k.ciepiela@ocinfo.pl

Milena Bękarska, tel. 22 279 49 04, m.bekarska@ocinfo.pl