Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Koninie

Maseczki, szczepionki, kwarantanny-COVID w sezonie grypowym. Zaproszenie na spotkanie online z unijnym ekspertem

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce serdecznie zaprasza do udziału w wirtualnym spotkaniu w ramach cyklu Dialog Obywatelski – „Maseczki, szczepionki, kwarantanny – COVID w sezonie grypowym”.

Będzie to angażująca dyskusja z udziałem unijnego eksperta dr. n. med. Piotra Kramarza z Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób na temat trwającej pandemii. Podczas spotkania ekspert odpowie na liczne pytania: Czy i dlaczego noszenie maseczek nas chroni? Kiedy doczekamy się szczepionki na COVID-19? Jaki sens ma kwarantanna? Czy jak długo potrwa pandemia i co będzie po niej? Dyskusję – z udziałem także internautów – poprowadzą Aleksandra i Piotr Stanisławscy, autorzy bloga Crazy Nauka.

Spotkanie w formie online odbędzie się w czwartek 5 listopada 2020 r. o godz. 10:00 na kanale YouTube Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz na profilu Facebook Komisji Europejskiej w Polsce. Podczas transmisji istnieje możliwość zadawania pytań.

W załączeniu przesyłam zaproszenie, które mogą Państwo opublikować według swojego uznania na stronie www lub FB, zachęcając do udziału członków Państwa organizacji. Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://linkd.pl/ds2z