I. KOMIJSA DS. ETYKI ZAWODOWEJ
PRZEWODNICZĄCA
Anna Zielińska
CZŁONKOWIE
1.Agnieszka Chmielewska
2.Renata Derkacz
3.Izabela Okońska
4.Wioletta Proszowska
II. KOMISJA SOCJALNA
PRZEWODNICZĄCA
Renata Janecka
CZŁONKOWIE
1.Katarzyna Broniszewska
2.Arleta Kuźma
3.Elżbieta Rościszewska
4.Wiesława Siekierska
III.KOMISJA DS. KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I REFUNDACJI KOSZTÓW KSZTAŁCENIA
PRZEWODNICZĄCA
Elżbieta Szurgot
CZŁONKOWIE
1.Jadwiga Kantarowska
2.Bernadeta Nowicka
3.Marlena Pawlak
4.Iwona Wiśniewska
IV.KOMISJA DS. INFORMACJI I ZESPOŁU REDAKCYJNEGO
PRZEWODNICZĄCA
Anna Michalska
CZŁONKOWIE
1.Emilia Bielecka
2.Beata Dąbrowska
3.Renata Koszada
4.Dorota Kowalska
V.KOMISJA DS. PRZESZKOLEŃ PO PRZERWIE W WYKONYWANIU ZAWODU
PRZEWODNICZĄCA
Wiesława Welke
CZŁONKOWIE- 2 osoby z Okręgowej Rady powołane odrębnie na każdy egzamin,
na mocy uchwały Okręgowej Rady lub Prezydium Okręgowej Rady
VI.KOMISJA DS. PRZEKSZTAŁCEŃ W OCHRONIE ZDROWIA
PRZEWODNICZĄCA
Renata Glapa
CZŁONKOWIE
1.Dorota Brzęcka
2.Renata Janecka
3.Maria Grzelak
4.Halina Pankiewicz
5.Elżbieta Szurgot
6.Wiesława Welke
7.Anna Zielińska
8.Alicja Trepka
VII.KOMISJA DS. POŁOŻNYCH
PRZEWODNICZĄCA
Małgorzata Papierska
CZŁONKOWIE
1.Małgorzata Bulanda
2.Barbara Jamrószka
3.Renata Janecka
4.Izabela Okońska
5.Halina Tłoczek
6.Alicja Trepka
7.Anna Zielińska
8.Iwona Wiśniewska
VIII.KOMISJA DS. PIELĘGNIARSTWA W ŚRODOWISKU NAUCZANIA I WYCHOWANIA
PRZEWODNICZĄCA
Małgorzata Stachowiak
CZŁONKOWIE
1.Małgorzata Antczak
2.Małgorzata Kuchowicz
3.Małgorzata Wawrzyniak
4.Elżbieta Żak
IX.KOMISJA DS. PIELĘGNIARSTWA W POZ
PRZEWODNICZĄCA
Danuta Król
CZŁONKOWIE
1.Emilia Bielecka
2.Anna Nowak
3.Izabela Szopa
5.Urszula Wawoczny
6.Anna Wygocka
X.KOMISJA DS. OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ
PRZEWODNICZĄCA
Beata Wekwejt – Wawrzyniak
CZŁONKOWIE
1.Marta Brzezińska
2.Zofia Jaskulska
3.Bożena Marszałek
4.Małgorzata Szulczyńska
XI.KOMISJA DS. UZNAWANIA KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH
PRZEWODNICZĄCA
Wiesława Welke
CZŁONKOWIE
1.Renata Koszada
2.Beata Wekwejt-Wawrzyniak
XII.KOMISJA DS.WIZYTACJI I KONTROLI INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH PRAKTYK PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH
PRZEWODNICZĄCA
Jadwiga Kantarowska
CZŁONKOWIE
1.Król Danuta
2.Izabela Okońska
XIII. KOMISJA DS. PIELĘGNIARSTWA RATUNKOWEGO
PRZEWODNICZĄCA
Renata Koszada
Członkowie
1.Jacek Flaszyński
2.Renata Jacaszek
3.Grzegorz Malec